Medycyna i Zdrowie

Internetowa strona tematyczna!

Posted by admin on May - 24 - 2018 | Comments Off on Zdobycze ginekologii estetycznej i funkcjonalnej szybkim i przyjemnym sposobem na wstydliwe bolączki kobiet
Zdobycze ginekologii estetycznej i funkcjonalnej szybkim i przyjemnym sposobem na wstydliwe bolączki kobiet
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Gdy dręczysz się z powodu nietypowej budowy warg sromowych lub łechtaczki, masz trudność z osiąganiem przyjemności w pożyciu erotycznym spowodowany modyfikacjami lub deformacjami zewnętrznych narządów płciowych albo, z powodów estetycznych, chcesz zmienić wygląd miejsc płciowych – medycyna plastyczna proponuje dla Ciebie wiele propozycji, jakie w szybki sposób rozwiążą Twoje bolączki i znacząco poprawią komfort funkcjonowania.

Laser endowaginalny – dla kogo?

Pierwszą spośród bardziej interesujących propozycji ginekologii estetycznej jest stosowanie Aphrodite, czyli nieinwazyjnej metody dopochwowej. Leczenie z użyciem tego lasera polecany bywa w wypadku niwelowania zespołu rozluźnienia pochwy, plastyki warg sromowych, jak też w wypadku innych nieprawidłowości. Laser może być używany też w przypadku wielu innych bolączek natury ginekologicznej – szczegóły planowanego leczenia i metody jego dopasowania do konkretnej sytuacji uzgadniane są w trakcie wstępnej konsultacji ginekologicznej.

Efekty leczenia mogą przewyższyć założenia, bowiem powoduje on przywrócenie naturalnego odczynu pochwy, poprawia jej wilgotność, zwiększa doznawanie satysfakcji seksualnej oraz zmniejsza problemy związane z zdarzającym się nietrzymaniem moczu.

Całość zabiegu może być w praktyce niedokuczliwa oraz niezwykle szybka, Czas gojenia, względem tradycyjnych sposobów jest bardzo krótki, a brak komfortu z nim połączony – nieduży.

Przebieg zabiegu

Pełen zabieg trwa najwyżej kwadrans i nie powoduje bólu. Polega on na włożeniu do pochwy pasma specjalnego lasera, który powoduje obkurczenie i stymulację kolagenu. Pozwala to na wzmocnienie i usztywnienie ścianki pochwy, zmienia na prawidłowe ustawienie cewki moczowej oraz obkurcza mięśnie macicy, a dzięki temu – wspiera normalne działanie naszego układu moczowego.
Rezultatem może być odzyskanie komfortu życia oraz psychologicznej stabilności, a także radości życia.
Bezpośrednio po leczeniu możliwy jest natychmiastowy powrót do codziennych zadań.

Sprawdź ofertę:

Ginekologia Estetyczna Wrocław

Trapi Cię kłopot z wysiłkowym nietrzymaniem moczu, odczuwasz takie objawy jak przesuszenie pochwy, jej stany zapalne, ból w czasie uprawiania seksu, świąd lub pieczenie? Przechodzisz menopauzę i zauważasz rosnące kłopoty w odczuwaniu satysfakcji w kontaktach intymnych? Chciałabyś poprawić wygląd okolic płciowych? Masz problem z tolerowaniem estetyki Twoich miejsc intymnych? W przypadku gdy odpowiadasz tak to przemyśl laser Aphrodite, jaki w 15 minut potrafi wyeliminować Twoje problemy, które dotychczas jawiły się jako nierozwiązywalne.

Comments are closed.